Jak znaleźć oferty testowania gier?


Szukasz zadań związanych z testowaniem gier? Testerzy gier wideo są bardzo poszukiwani w całej branży gier. Całkowicie nieporozumieniem jest postrzeganie zadania testowania gry jako bardzo wyluzowanego. Testowanie gier może być bardzo trudne, żmudne i nerwowe, co jest ważne, aby zapewnić jakość gier przed wypuszczeniem na rynek.

Co to jest zadanie testowania gier?

Dlaczego firmy hazardowe chcą wynająć amatorskiego testera gier? Dzieje się tak, ponieważ jeśli nowe gry zawierają błędy, usterki graficzne i błędy programowe, firmy te mogą stracić milion dolarów zysku ze zwrotu pieniędzy. Dlatego chcą się upewnić, że ich gry wideo działają dobrze, zanim zostaną udostępnione publicznie.

Testerzy gier komputerowych wykonują więc zadania polegające na wykrywaniu błędów w grach wideo. Po zaprojektowaniu gry testerzy gier przejmują proces i zaczynają w niego grać. W trakcie gry natrafiają na wiele różnych błędów, błędów i sugestii, które są później integrowane z grą. Testują także możliwość zastosowania i prostotę gry.

Co z wynagrodzeniem za prace związane z testowaniem gier wideo?

Wynagrodzenie dla testera gier wideo jest zaskakująco dobre. Stawka wynosi zwykle od 10 do 150 USD za godzinę, w zależności od stawki firmy i doświadczenia w testowaniu gier. W ciągu pierwszych kilku lat możesz spodziewać się średnio około 30 000 USD, przy wzroście do ponad 40 000 USD z 4-letnim doświadczeniem.

Gdzie znaleźć zadania związane z testowaniem gier?

Znajomość informacji jest pierwszym krokiem do zdobycia zadania testowania gry. Prostym faktem jest to, że firmy produkcyjne nie wymieniają aktywnie ofert pracy testera gier wideo w gazecie. Gdyby tak zrobili, byliby zalewani przez niedoszłych testerów, którzy nie wiedzą pierwszej rzeczy na temat testowania. Dlatego zadania związane z testowaniem gier wideo nie są łatwe do znalezienia w czasopismach, witrynach internetowych, a nawet w niejawnych sekcjach gazet.

Firmy zajmujące się grami zwykle otrzymują testerów gier od znajomych lub poleconych przez nich pracowników. Jeśli więc nie znasz kogoś w środku, możesz zapisać się do planu członkostwa, który umożliwia dostęp do wszystkich głównych zadań związanych z grami. Gamer Testing Ground to taki program, który oferuje listę firm oferujących gry, które chcą zatrudnić amatorskich graczy do testowania nowych gier. Obsługuje go profesjonalny tester gier, a program oferuje informacje, narzędzia i wskazówki dla amatorów, aby pomyślnie ukończyć zadanie testowania gier.

Rozpoczęcie pierwszej pracy jest najtrudniejszym zadaniem w tej dziedzinie. Najważniejszą rzeczą przy poszukiwaniu pracy jest to, że nie zapomnij o pasji do grania w gry wideo. Ponieważ w tej karierze nie ma konkretnych kwalifikacji edukacyjnych, a firmy zwykle nie reklamują zapotrzebowania na testerów, potrzebujesz pomocy zespołu Gamer Testing Ground. Jeśli jesteś zainteresowany Wolne artykuły, możesz najpierw przeczytać recenzję GamerTestingGround.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *