Gra w Tomb RaiderW grze Tomb Raider należy kontrolować postać archeologa o imieniu Lara Croft. Poszukuje artefaktów potomnych, po których podróżuje po całym świecie. Główną cechą jest to, że kamera znajduje się nad jej ramieniem lub zawsze za plecami, co sprawia, że jest zawsze obecna na ekranie i zapewnia dobrą widoczność dla gracza. Projektanci gry nie pozostawili żadnego kamienia obróconego, aby nadać mu trójwymiarowy efekt.

Munchkin 6.5: Groźne Grobowce w ALEplanszowki

Istnieje kilka serii grobowców, przez które Lara musi być prowadzona. A pod koniec każdego polowania ma zdobyć artefakty. Ale jej droga nie będzie tak prosta, jak się wydaje. Pełna stworzeń i zwierząt, które ma wyeliminować, na każdym kroku sprawdzi swoją odpowiedzialność. Gracz będzie musiał rozwiązywać zagadki, zdobywać wskazówki i zbierać przedmioty, które ostatecznie doprowadzą Larę do sukcesu. Wiele razy jej przeciwnicy będą ludźmi. Jednak użycie broni byłoby ograniczone do zwierząt do pewnego poziomu. Ale podstawowy nacisk kładziony jest na rozwiązywanie zagadek, a następnie przejście do następnego poziomu.

Games Factory Najeźdźcy Z Północy

Nie tylko może chodzić, skakać lub biegać, jak każda inna konwencjonalna gra, ale może również nurkować, wisieć nad sufitem, pływać i wiele innych rzeczy, które pomagają w grze być bardziej przyjazna dla użytkownika. Może albo użyć broni, albo pozostać bez broni, aby awansować. Początkowo ma dwa pistolety z niekończącą się amunicją. I jest o wiele więcej broni, którą może podnieść podczas polowania na artefakty. W ten sposób interakcje ze środowiskiem są wystarczająco złożone, aby gracz zagubił się w całkowicie egzotycznym świecie. W rzeczywistości byłyby pewne punkty, w których byłaby porwana z każdą bronią, a poszukiwanie broni zaczyna się od nowego poszukiwania, dzięki czemu może dowiedzieć się więcej o zadaniu.

Na jej drodze jest mnóstwo pułapek, z których każda próbuje ją zabić. Potrzebuje idealnego wyczucia czasu, aby przeskoczyć przez półki, w przeciwnym razie wskoczyłaby na nią i spadłaby na ziemię, martwa. Gra może się także skończyć, jeśli Lara umrze z powodu utonięcia, płonącego postrzału Zgłoszenie artykułu, zaatakowanego przez człowieka lub zwierzę lub z jakiegokolwiek innego powodu.

2 thoughts on “Gra w Tomb Raider”

Comments are closed.