Reklama marzeń graczy – poszukiwany tester gierTo marzenie gracza, aby dowiedzieć się, że w jego ulubionej firmie poszukiwanej jest tester gier. Proszę przeczytać recenzję Game Testing Ground, aby uzyskać więcej …

To marzenie gracza, aby dowiedzieć się, że w jego ulubionej firmie poszukiwanej jest tester gier. Jeśli chcesz zrobić karierę w firmie gier, być może kiedyś przenieść się do przełożonego lub menadżera, byłbyś na dobrym początku, gdyby Twoja pierwsza praca w firmie była testerem gier. Studenci często próbują przetestować grę w niepełnym wymiarze godzin, aby zarobić dodatkowe pieniądze na szkołę, ale także sprawdzić, czy firma jest naprawdę odpowiednia dla nich jako kariery.

Tester gier to praca marzeń

Nie jest niczym niezwykłym dla testera gier pracującego w niepełnym wymiarze godzin, pracującego ze stołu w jadalni w domu lub w domu bractwa, aby być szanowanym za znajdowanie błędów w oprogramowaniu i pomaganie programistom w ich usuwaniu. Testerzy zwracają uwagę na ten dobry produkt i mogą znaleźć się w biurze firmy produkującej gry, pracując w pełnym wymiarze godzin jako specjalista ds. Kontroli jakości. Myśl o karierze w tak ekscytującej branży jest ekscytująca.

Nie popełniaj powszechnego błędu myśląc, że tester gier beta musi być lepszym graczem. Firma nie chce twoich umiejętności grania; poszukiwani przez nich testerzy gier muszą mieć umiejętność abstrakcyjnego myślenia i zwracania uwagi na szczegóły. Jeśli masz dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, możesz szybko dotrzymywać terminów i nauczyć się grać w różne gry wystarczająco dobrze, aby je przetestować, możesz być typem testera gier wideo poszukiwanym przez duże firmy. Tester gier jest tak naprawdę badaczem, który szuka problemów, aby zgłosić się do programisty.

Chociaż sama praca oferuje ekscytujące możliwości, nie spodziewaj się, że przez cały czas będziesz pracować na wysokości gorączki. Granie w tę samą grę po pewnym czasie może stać się nudne, ale w ten sposób testerzy odnajdują problemy, powtarzając grę i przekraczając granice gry. Jeśli granie jest twoim hobby i myślisz, że kariera jako tester gier beta byłaby trudna i ekscytująca, pamiętaj, że testerzy gier poszukiwani przez najlepsze firmy nie powinny się w nią bawić, ale wykonywać zadania najlepiej jak potrafią w celu ulepszenia produktów firmy, pomagając im w pozbawieniu błędów.

Tester gier. Od marzenia po rzeczywistość

Czasami w niedzielnych papierowych ogłoszeniach o zatrudnieniu zobaczysz reklamę z informacją, że chciałeś testerów wersji beta. Czasami są uzasadnione, a czasem oszustwa. Jeden z graczy opowiada historię wzięcia udziału w reklamie oferującej darmową aplikację, która pomogłaby mu znaleźć kontakty w wielkich firmach gier. Nie było opłaty, ale musiał zapłacić 20 USD za złożenie wniosku do Microsoft. Oczywiście, że to oszustwo. Udało im się zdobyć od niego kolejne 80 dolarów, zanim zmądrował.

Takie oszustwa są zawsze dostępne, ale fakt ten nie powinien zniechęcać do próby wejścia na boisko. Rekruterzy zawsze szukają konkretnych umiejętności. Dowiedz się, jakie są te umiejętności, i przygotuj swoje CV i aplikację, aby jak najlepiej odpowiedzieć na te potrzeby. Istnieje wiele możliwości dla testerów gier. Kiedy jest poszukiwany tester gier Artykuły, nie ma powodu, dla którego praca nie może zawierać Twojego imienia i nazwiska.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *